ورق گرم ضخامت 2 میلیمتر رول از 59200 ریال روز شنبه در اصفهان به 60400 ریال رسید. ورق محصول اهواز که روز شنبه 56500 ریال پیشنهاد میشد با مشکل عرضه روبرو شد که به علت مسایل فنی بود به همین دلیل برای آن قیمت قابل اتکائی پیشنهاد نشد. ورق های مبارکه ضخامت 3 و 4 میلیمتر با محدودیت عرضه روبرو بود ولی میانگین قیمت 5 تا 15 میلیمتر رول که روز شنبه 55967 ریال بود تا آخر هفته به 56500 ریال رسید. محصولات اکسین خوزستان با ثبات نسبی قیمت روبرو بود که از 52786 ریال به 52800 ریال افزایش یافت. انتظار می رفت شدت این افزایش قیمت بیشتر باشد چون مشکلاتی در مدیریت کارخانه کاویان به عنوان رقیب پیش آمده است ولی تعطیلات به کمک قیمت رسید. هدایت بازار اکسین بسیار هوشمندانه است و در صورت تداوم می تواند ساختار این مجموعه را متحول کند.

ورق سرد بازار بی رمقی داشت که متاثر از تعطیلات کارخانه و تعطیل رسمی بود به همین دلیل میانگین قیمت که روز شنبه 73050 ریال بود تا آخر هفته به 72670 ریال رسید.

ورق گالوانیزه متاثر از کاهش نرخ ارز و رکود فصلی روند نزولی داشت ولی قیمت این کالا به کف خود نزدیک شده است.

تلگرام قیمت روز ورق

 شما می توانید با عضویت در کانال تلگرامی قیمت روز ورق را به صورت روزانه دریافت کنید . 

قیمت روز ورق آهن

مجموعه ی آهن نوین هم اکنون این افتخار را دارد که انواع ورق آهن تولیدی شرکت های معتبر از جمله فولاد مبارکه , فولاد اکسین , فولاد کاوریان را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار مصرف کنندگان و خریداران ورق صنعتی و ساختمانی در سراسر ایران قرار دهد. شما خریداران و مصرف کنندگان می توانید جهت تهیه ی انواع ورق سیاه و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با کانالهای ارتباطی ما تماس حاصل بفرمایید. به علت نوسانات قیمت گرفتن تأیید قیمت روز ورق آهن اصفهان الزامی می باشد.جهت مشاوره و دریافت آخرین قیمت ورق سیاه با شماره 33133-031 تماس بگیرید .

⚜️با آهن نوين نبض آهن ايران در دستان شماست⚜️