شیوه های متنوعی برای بسته بندی محصولات فولادی وجود دارد که بنا بر نیاز خریدار و مقصد صادراتی می تواند متفاوت باشد. تسمه فولادی همان ورق فولادی است که به صورت نوارهایی باریک و بلند برش داده شده و در خطوط بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دور تا دور کلاف را احاطه نموده و از طرفین محکم می گردد . همواره باید این نکته را در نظر داشت که امکان پارگی تسمه و آزاد شدن کلاف های فولادی وجود دارد بر همین اساس رعایت نکات ایمنی تدوین شده در استانداردها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

تسمه های بسته بندی فلزی و فولادی دارای قدرت کششی بسیار بالا و همچنین دارای استحکام عالی می باشند .تسمه های بسته بندی فلزی با توجه به قدرت کششی بالا و همچنین استحکام عالی در فرایند بسته بندی های ویژه بسیار کاربردی و پرمصرف می باشد.

آهن نوین

مجموعه ی آهن نوین هم اکنون این افتخار را دارد که انواع ورق آهن تولیدی شرکت های معتبر از جمله فولاد مبارکه , فولاد اکسین , فولاد کاوریان با بسته بندی فولادی کاملا استاندارد را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار مصرف کنندگان و خریداران ورق صنعتی و ساختمانی در سراسر ایران قرار دهد. شما خریداران و مصرف کنندگان می توانید جهت تهیه ی انواع ورق سیاه و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با کانالهای ارتباطی ما تماس حاصل بفرمایید. به علت نوسانات قیمت گرفتن تأیید قیمت روز ورق آهن اصفهان الزامی می باشد.جهت مشاوره و دریافت قیمت ورق سیاه با شماره 33133-031 تماس بگیرید .

⚜️با آهن نوين نبض آهن ايران در دستان شماست⚜️