ورق سیاه ST52

ورق سیاه ST52 از ورق های ساختاری و زیربنایی صنعتی است که در بخش های وسیعی از صنایع مختلف به کار گرفته می شود.ورق سیاه ST52 دارای حدود ۰٫۲ درصد کربن، ۰٫۵۵ درصد سیلیس و ۱٫۶ درصد منگنز می باشد که خاصیت مقاومت به خمش و خواص ارتجاعی خود را مرهون عنصر Mn است.این نوع ورق سیاه آلیاژی با افزودن عناصر سیلسیوم و منگنز نسبت به ورق های ST52 ST44 از خواص مقاومت در برابر پیچش و خمش ، تحمل وزن و خاصیت ارتجاعی برخوردار است.

همیشه استفاده از فولادهای آلیاژی به دلیل رسیدن به مقاومت بالاتر با حجم پایین است . فولاد های آلیاژی با کاهش حجم مصرف فولاد پروژه و همچنین کاهش سطح مقطع سازه نقش بسزایی در کاهش هزینه و بازده سازه داشته است.در عملیات جوشکاری به دلیل حرارت بالای ایجاد شده مقاومت فولاد کاهش می یابد . ورق های ST52 بعد از عملیات جوشکاری و فرم دهی می توانند مقاومت قابل قبولی را در تست ها نشان دهند.

بهترین قیمت ورق ST52، از کارخانه ها و برندهای تولیدی معتبر داخلی و خارجی از جمله کارخانه های تولید ورق فولاد مبارکه، فولاد اکسین خوزستان قابل بارگیری از تهران، اصفهان قابل عرضه است. ورق اس تی 52، در ابعاد و ضخامت های مختلف به صورت رول، شیت و فابریک اماده عرضه می باشد .

کاربرد ورق ST52

از ورق ST52 در بخش های وسیعی از صنایع مختلف به کار گرفته می شود. این ورق برای ساخت ریل ها، جرثقیل، پل ها، شاسی ماشین آلات سنگین، دیواره قطعات صنعتی و موارد مشابه استفاده می شود.فولاد های آلیاژی نقش بسیار مهمی در کاهش هزینه و بازده سازه دارد و دلیل آن کاهش سطح مقطع سازه و همچین کاهش حجم مصرف فولاد پروژه می باشد.ورق های ST52 پس از عملیات جوشکاری و فرم دهی میتوانند در تست ها مقاومت خوبی از خود نشان دهند چون در هنگام عملیات جوشکاری و در حرارت بالا مقاومت فولادها کاهش پیدا میکند.

تولید کنندگان ورق ST52

تولید کنندگان ورق ST52 ایران توسط شرکت های فولاد مبارکه و اکسین خوزستان و در نوع وارداتی آن از کشور های ژاپن ، کره ، هند ، چین ، روسیه و آلمان وارد می گردد.

ابعاد ورق ST52

این نوع ورق ها که در ابعاد 1500 * 6000 میلی متر و 2000* 6000 میلی متر عرضه می گردد .نوع وارداتی این ورق ها در کارخانه های اروپا با سایزهای بزرگتری تولید می شود.

فروش ورق ST52

مجموعه ی آهن نوین هم اکنون این افتخار را دارد که انواع ورق سیاه ST52 تولیدی شرکت های معتبر را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار مصرف کنندگان و خریداران ورق آهن در سراسر ایران قرار دهد. شما خریداران و مصرف کنندگان می توانید جهت تهیه ی ورق سیاه ST52 فولاد مبارکه و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با کانالهای ارتباطی ما تماس حاصل بفرمایید. به علت نوسانات قیمت گرفتن تأیید قیمت روز انواع ورق سیاه ST52 الزامی می باشد.جهت مشاوره و دریافت آخرین قیمت با شماره 33133-031 تماس بگیرید .