امروز قیمت ورق سیاه کیلویی چقدر است ؟

بازار ورق روز گذشته قیمت ورق فولاد مبارکه در ساعات ابتدایی از 5610 شروع و در ساعات پایانی شاهد قیمت 5700 تومان در ورق های ضخیم 10 تا 15 بودیم.در سایز 6 و 8 و همچنین ورق 2 شاهد تقاضا به نسبت بالاتری بودیم.

ادامه مطلب
کاهش زیاد واردات محصولات فولادی

واردات محصولات فولادی در فصل بهار با کاهشی ۲۰۸ درصدی همراه بود و از ۲۹۳ هزار تن (در بهار پارسال) به ۹۵ هزار تن رسید .تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودانی و سایر مقاطع در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال به ترتیب ۴۳، ۲۵ و ۲۲ درصد کاهش نشان می‌دهد.

ادامه مطلب
بازار ورق آهن در هفته گذشته

ورق سیاه ضخامت 2 میلیمتر رول از 59200 ریال روز شنبه در اصفهان به 60400 ریال رسید. ورق محصول اهواز که روز شنبه 56500 ریال پیشنهاد میشد با مشکل عرضه روبرو شد که به علت مسایل فنی بود به همین دلیل برای آن قیمت قابل اتکائی پیشنهاد نشد.

ادامه مطلب

به فروشگاه آهن نوین اصفهان خوش آمدید

مرکز تخصصی خرید و فروش ورق های صنعتی و ساختمانی , فروش انواع میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی، پروفیل

آهن داغ

بسته بندی ورق های فولادی

تسمه فولادی همان ورق فولادی است که به صورت نوارهایی باریک و بلند برش داده شده و در خطوط بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دور تا دور کلاف را احاطه نموده و از طرفین محکم می گردد

ادامه مطلب
آشنایی با ورق پانچ شده یا ورق مشبک
آشنایی با ورق صنعتی

درباره ما

آهن نوین سالهاست که در زمینه تامین و مشاوره خرید آهن آلات ساختمانی و صنعتی فعالیت می کند. این مجموعه  با اتکا به نیروهای خلاق ، خوش فکر و مدیران موفق خود  توانسته توجه همگان را در بازار داغ آهن جلب نماید. ماموریت اصلی آهن نوین تامین دست اول محصولات صنعت آهن با کیفیت مورد نظر مشتری و سرعت در تحویل می باشد.مشتری مداری یکی از اهداف تیم اجرایی آهن نوین است و آمادگی کامل جهت مشاوره و تامین خواسته های مشتریان گرامی مجموعه را دارد.ما برای تامین نیاز مشتریان خود سالهاست با تولیدکنندگان ارتباطی تنگاتنگ داریم و بهترین نوع خدمات را به مشتریان مان می دهیم.

اصول فکری آهن نوین در اطلاعاتی است که از واحد مطالعات بازار مجموعه پایه گذاری میشود و به تیم های فروش ، تامین و تولید محتوا انتقال داده می شود. واحد مطالعات بازار مجموعه تمام نوسانات و تغییرات در سطح بازار ایران و جهانی را مشاهده می کند و بعد از تحلیل ، استراتژی هایی برای بخش های مختلف سازمان خود تدوین می کند. شما می توانید در بخش آهن داغ تمام خبرها و تحلیل های بازار را مطالعه کنید تا با نوع نگرش های ما از تحولات بازار آشنا شوید. 

 

ahan novin esfahan

برخی همکاران

مجتمع فولاد کاویان
مجتمع فولاد خراسان
گروه صنعتی فولاد ایران
شرکت فولاد خوزستان
Arcelor Milta
شرکت فولاد خوزستان
شرکت ذوب آهن اصفهان
مجتمع فولاد کاویان